Grzebienie


Cena

Marka

  • Pokaż więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Grzebienie barberskie

Grzebień barberski jest niezbędny łazience każdego dbającego o siebie brodacza. Dzięki temu akcesorium Twój zarost będzie się nienagannie prezentował. Co więcej, pomoże Ci on uzyskać perfekcyjną fryzurę – nadaje się wszak nie tylko do brody, ale również i do włosów. Oczywiście powinien zadbać o taki gadżet również każdy profesjonalny męski fryzjer, ponieważ grzebień daje mnóstwo możliwości stylizacyjnych.

Grzebienie fryzjerskie do strzyżenia – czym powinny się charakteryzować?

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim grzebienie fryzjerskie do strzyżenia. Tego rodzaju narzędzi nie może zabraknąć w żadnym męskim salonie. Powinny mieć one też określone właściwości. Ważne jest m.in. to, aby były one antystatyczne – w ten sposób można zapobiegać elektryzowaniu się włosów. Wyróżniają się one także odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a sam materiał, z którego są wykonane, idealnie sprawdza się nawet w bardzo wymagających warunkach. Może to być zarówno plastik i metal, jak i samo drewno. Nie mniej istotne jest to, aby grzebień był komfortowy w użytkowaniu – wpływają na ten aspekt zakrzywione rączki oraz antypoślizgowe uchwyty.

Grzebień barberski – dlaczego warto w niego zainwestować?

Warto dodać, że grzebienie fryzjerskie mogą pochwalić się jeszcze szerszą gamą funkcjonalności. Przykładowo okazują się pomocne w rozprowadzaniu farb, szamponów i innych produktów do włosów. Te dostępne u nas mogą pochwalić się również atrakcyjnym designem, dzięki czemu praca z ich wykorzystaniem będzie czystą przyjemnością. Grzebień fryzjerski do strzyżenia jest – tak naprawdę – równie istotny, co kosmetyki, a więc np. pomada. Umożliwia on rozczesywanie włosów bez konieczności mocnego ciągnięcia.

Grzebienie fryzjerskie do strzyżenia – jakie ich rodzaje można wyróżnić?

Grzebień barberski może mieć zarówno szeroko, jak i wąsko rozstawione ząbki. W pierwszym przypadku idealnie nadaje się on do rozczesywania brody gęstej. Dzięki niemu kosmyki zyskują na objętości. Pozwala on też dokładnie rozprowadzać kosmetyk. Grzebienie z wąsko rozstawionymi ząbkami idealnie nadają się z kolei do cięć, które nadają kształt brodzie. Nie są one w stanie rozczesać całego zarostu, zwłaszcza jeśli jest on wyjątkowo długi. Dzięki niemu łatwiej jest chwytać jednak kapryśne włoski. To z kolei sprawia, że łatwo jest zmienić ich długość. Dodajmy, że na rynku można znaleźć również grzebień barberski do włosów kręconych. Przejrzyj ofertę Hurtowni Barberskiej i wybierz idealne akcesorium dla siebie!

Zobacz również inne kategorie:

Golarka barberska

Ręczniki barberskie