Zestawy


Cena

Marka

  • Pokaż więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Niezbędne w każdym salonie

W oferowanych przez nas zestawach fryzjerskich znajdziesz podstawowe narzędzia pracy, w tym maszynki, golarki i trymery cenionych marek. Ułatwią Ci uzyskanie precyzyjnych cięć i zapewnią ergonomię pracy.

Dzięki zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa, takim jak blokowanie dźwigni podczas długotrwałego użytkowania czy chłodniejsze ostrze, to doskonałe zestawy fryzjerskie dla początkujących.

Zestaw fryzjerski to oszczędność

Nieważne, czy to akcesoria, kosmetyki, czy sprzęt – zazwyczaj najkorzystniej jest kupować zestawy. Zamówienie pojedynczych produktów jest mniej opłacalne.

Poza tym, kupując zestaw fryzjerski męski, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale i czas. Oferowane przez nas propozycje obejmują najważniejsze narzędzia potrzebne do rozpoczęcia pracy. Wybierając zestaw fryzjerski profesjonalny, masz gwarancję, że kupujesz uzupełniające się produkty. Nie musisz więc tracić czasu i energii na wertowanie specyfikacji poszczególnych urządzeń. Masz pewność, że wszystko do siebie pasuje, a poszczególne sprzęty będą się doskonale uzupełniać.

Wygoda i estetyka

Zestaw fryzjerski dla początkujących albo zaawansowanych barberów, ułatwi Ci pracę i pozwoli zaoszczędzić miejsce. Kupujesz tylko to, co najpotrzebniejsze i kompatybilne. Stacja dokująca czy preparaty do konserwacji są wspólne dla różnych elementów zestawu fryzjerskiego.

Nie bez znaczenia jest też spójny design sprzętów kupowanych razem. Salony barberskie to miejsca, w których dużą wagę przywiązuje się do stylistyki wnętrza. Warto zatem zaopatrzyć się w spójne wizerunkowo maszynki czy trymery.

Przetestuj nowy sprzęt

Zestaw fryzjerski dla początkujących barberów może być dobrą okazją do przetestowania sprzętów danego producenta. Ci, którzy już mają doświadczenie w zawodzie zazwyczaj mają swoje ulubione marki, którym pozostają wierni. My jednak zachęcamy do testowania nowych zestawów fryzjerskich. Coraz bardziej zaawansowane technologie stosowane w sprzęcie barberskim mają przecież na celu poprawę wydajności, higieny i bezpieczeństwa pracy fryzjera.

Zadbaj o swój komfort pracy i zadowolenie klientów. Nie trać czasu, zrób szybkie i wygodne zakupy w naszej hurtowni. Wszystko, czego potrzebujesz na start, znajdziesz w proponowanych przez nas zestawach fryzjerskich dla początkujących.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

Maszynki barberskie

Grzebienie barberskie

Golarka barberska